W 2021 roku Czytelnicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta -Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kowalewie Pomorskim będą mogli korzystać całkowicie bezpłatnie z zasobów dostępnych  w aplikacji Legimi!

Usługa wypożyczania książek elektronicznych naszym Czytelnikom i Czytelniczkom będzie dostępna w ramach Konsorcjum Bibliotek Publicznych województwa kujawsko-pomorskiego z firmą Legimi. Czytelnicy będą mogli korzystać z ponad 60.000 tytułów najlepszych autorów – polskich i zagranicznych.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną został sfinansowany ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Priorytet 1 – Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną.”

Ilość kodów dostępu do Legimi  będzie ograniczona. Więcej szczegółów oraz zasady korzystania przedstawimy w poniższym linku.

Co zrobić, aby uzyskać dostęp do serwisu?   Instrukcja