DKK w naszej bibliotece📢📕🙂📖
Dyskusyjny Klub Książki dla Dorosłych Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury im.Władysława Stanisława Reymonta –Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kowalewie Pomorskim.
Co to jest Dyskusyjny Klub Książki?
Grupa osób, które spotykają się, aby porozmawiać o książkach
Dla kogo?
Dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Ważne: uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dorosłych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim zaprasza na pierwsze spotkanie organizacyjne w dniu 11 Maja br. o godz. 16:30. Zapraszamy stałych, potencjalnych i okazjonalnych Czytelników biblioteki, zapewniając, że nie ma wymogu znajomości wszystkich wymienionych tytułów, które dostępne są w naszej bibliotece.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną w Polsce i ograniczenia z tym związane, prosimy o zgłoszenie chęci udziału w naszym spotkaniu telefonicznie pod nr tel. 56 6841174 lub mailowo biblioteka.kowalewopom@interia.pl