6 sierpnia odbył się II letni plener artystyczny w powstałym ogródku przy sali kameralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka  Kultury w Kowalewie Pomorskim. Tym razem uczestnicy oprócz dowolnej techniki i tematu prac, mogli podjąć próbę namalowania portretu Pippi inspirowanego znanym obrazem.

Prace te wezmą udział w ogólnopolskim konkursie plastyczny 75.urodziny Pippi. Pod czujnym okiem pani dyrektor MGOK p. Barbary Niewidział i postaci Piipi, w którą wcieliła się Julia Górna i rozdawała słodycze i drobne upominki z okazji swoich urodzin, powstały dzieła jak spod pędzla Pabla Picassa czy Leonarda da Vinci. Zachęcamy do stworzenia prac na konkurs plastyczny o Pippi. Szczegóły i regulamin konkursu można poznać na stronie www Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kowalewie Pomorskim. Do czego wszystkich namawiamy! Macie czas do 17 sierpnia. Niech to będzie początek wspaniałej letniej przygody z Pippi! Czekamy na Was i Wasze prace rozstrzygnięcie na pikniku, już 26 sierpnia o godz 15.00.