„Nie obejdzie się bez misia” – Maria Czerkawska
🐻🐻🐼🐼
Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Misie były tematem przewodnim na Artystycznych Warsztatach w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskim.
Dnia 26.11.2023r. mieszkańcy Gminy Kowalewa Pomorskiego i Czytelnicy Miejskiej Biblioteki w Kowalewie Pomorskim licznie uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Uroczystego otwarcia dokonała pani Barbara Niewidział dyrektor M-GOK witając wszystkich zgromadzonych na uroczystości. Tego dnia każde dziecko wraz z rodzicami, babciami, opiekunami mogli uczestniczyć w Warsztatach Artystycznych prowadzone przez animatorów z ModraSova tworzyli wspólnie puzzle, szyli pluszaka i malowali eko-torby. Do zabawy włączyli się animatorzy z M-GOK razem tworzyli portret misia i malowali obrazy po numerach również misia.
Maluchy świetnie bawiły się na chuście i poduszkach czekając na rodzeństwo. Można było też pokolorować misia. Posilić się” małym co nieco”, misiowymi łakociami. A na koniec zrobić zdjęcie z wyjątkowym misiem Kubusiem Puchatkiem. Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę. Gościom za przybycie na naszą uroczystość panu Jackowi Żurawskiemu Burmistrzowi Kowalewa Pomorskie i pani Danucie Drożdża Dyrektor SP w Wielkiej Łące. Ten dzień był pełen był uśmiechu oraz wspólnej twórczej pracy. Do zobaczenia za rok .
Skip to content