17 listopada Biblioteka w Kowalewie Pomorskim gościła podopiecznych Dziennego Domu Pobytu  w Kowalewie Pomorskim i Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowalewie Pomorskim. Zwiewność, piękno, ulotność i wiele innych przeżyć oferuje poezja, wystarczy być tylko otwartym na jej wdzięki. Trzeba zaznaczyć, że wrażliwych dusz, które zdecydowały się wziąć udział w tym spotkaniu z poezją  nie brakowało. Panie bibliotekarki wraz z Uczestnikami WTZ Anią, Magdą, Basią, Moniką i Patrykiem  na tle jesiennej wystawy zaprezentowali  kilka  wierszy i piosenek o jesienni Atmosfera była wyśmienita. Gdy wybrzmiał ostatni wiersz brawom nie było końca. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia zdecydowali się przybyć na to wyjątkowe spotkanie.