Zapraszamy na nasze licytacje Allegro Kupując, wspierasz 29. Finał WOŚP – Finał z głową. ❤️❤️❤️

Lista ofert będzie aktualizowana‼️ LINK PONIŻEJ 👇👇

Jak co roku liczymy na hojność mieszkańców naszej gminy podczas licytacji.

W związku z obecną sytuacją zmuszeni jesteśmy do zmiany dotychczasowej formy przeprowadzania licytacji podczas kowalewskich Finałów. Po raz pierwszy w historii, uruchomimy jako sztab WOŚP działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta internetowe aukcje Allegro.

Aukcje zostały przygotowane i są wystawiane przez sztab nr: 005784 działający przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim.

Informujemy jednocześnie o możliwości dostarczenia przedmiotów do licytacji z której całkowity dochód przekazany zostanie na konto WOŚP.

Tel do sztabu: 56 684 11 74

31 stycznia 2021 roku odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze przeznaczone będą na pomoc oddziałom laryngologicznym. Będzie to jednak nie tylko laryngologia, ale także różne schorzenia umiejscowione w naszych głowach.