Jesień nastraja nas melancholijnie. Stajemy się bardziej nostalgiczni i wyciszeni, dlatego chcieliśmy wykorzystać ten moment i powspominać znanych, nieżyjących już poetów Zaprosiliśmy do biblioteki uczestników DDP i przybliżyliśmy naszym seniorom sylwetkę Agnieszki Osieckiej i jej twórczość. Panie z DDP chętnie włączyli się w spotkanie i zaprezentowały niektóre wiersze poetki. Na zakończenie spotkania obejrzeliśmy prezentacje o życiu i twórczość Agnieszki Osieckiej. Wysłuchaliśmy kilka najbardziej znanych piosenek do których Agnieszka Osiecka napisała tekst. Na koniec zaśpiewaliśmy wspólnie piosenkę Ale to już było w wykonaniu Maryli Rodowicz, ale my mamy nadzieje że seniorzy powrócą do biblioteki na kolejne spotkania.