Wtorek 24 listopada był dniem spotkania Dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki -Kapibary-Książkary😀📚. Oprócz omawiania książek, było dużo zabawy. Uczestnicy odczytali swoje opowiadania przygotowane na podstawie książki Rok na zamku📖. A oto fragment jednego opowiadania:..Lipiec czyli bitwa o Zamek .Mnich siedzący w podziemiach usłyszał wybuch. Mysław ukrył się w podziemiach , gdzie szukał królewny. Na zewnątrz toczyła się bitwa dwie drużyny wojska walczyły ze sobą. Na pierwszym piętrze dzieci i smok ukrywają się przed atakiem…Taką historie spisał Kacper Działdowski.
Tego dnia tworzyliśmy również Kalendarz Adwentowych dla czytelników biblioteki, dodatkowo uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z nowościami książkowymi przeznaczonymi dla młodzieży i dzieci. Jeśli i ty chcesz dowiedzieć się więcej o naszych nowościach wydawniczych czy ofercie kulturalnej, a przede wszystkim porozmawiać o książkach albo o dalszych losach mieszkańców zamku dołącz do Nas.
Następne spotkanie 28 grudnia o godz.14.00.Tematem spotkania, będą Święta Bożego Narodzenia 🎄⛄️❄️🌠 książki w tej tematyce i nie tylko czekają w bibliotece.
ZAPRASZAMY!!!