Dzień Babci i Dziadka to jedno z najpiękniejszych dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Jest taki dzień w roku w którym oddajemy szacunek tym, którzy wychowują swoje wnuki, przejmując niejednokrotnie rolę zapracowanych rodziców.

W tym roku 29 stycznia powitaliśmy Dziadków i Babcie w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Władysława Stanisława Reymonta w Kowalewie Pomorskim w Kawiarence Babci i Dziadka oraz uczestników konkursu literacko-plastycznego Życzenia dla Babci i Dziadka. Uroczystość rozpoczęliśmy Bajką Czerwony Kapturek którą przeczytała Babcia Maria z wnuczką Mają następnie wystąpił zespołu The Cover Band pod kierunkiem Aleksandry Góralskiej i Marty Zielińskiej wraz z solistkami Lilianną i Julią Chwiećko .Następnie zaprezentował się zespół taneczny Fan pod kierunkiem p.Katarzyny Grabowskiej. Następnym punktem uroczystości było rozstrzygnięcie konkursu . Przed rozdaniem nagród p. Barbara Niewidział Dyrektor M-GOK, p.Maria Nowatka Prezes PZERiI w Kowalewie Pomorskim oraz p.Jerzy Koralewski radny Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim odczytali kilka wybrany kartek z życzeniami. Laureatami konkursu zostali:

Zuzanna Styczeń

I Miejsce

Zosia Terpiłowska

II Miejsce

Błażej Wiśniewski

II Miejsce

Zuzanna Rudzka

II Miejsce

Sebastian Kłósek

III Miejsce

Kinga Lewandowska

III Miejsce

Hubert Jeziorski

III Miejsce

Agata Lewandowska

III Miejsce

Nicola Gierszal

wyróżnienie

Julia Jaworska

wyróżnienie

Marta Huzior

wyróżnienie

Antoni Frasunkiewicz

wyróżnienie

Wojciech Pakuła

wyróżnienie

Anna Karpińska

wyróżnienie

Nadia Puwalska

wyróżnienie

 

Pani dyrektor M-GOK Barbara Niewidział na koniec uroczystości złożyła gościom najlepsze życzenia i zaprosiła na poczęstunek przygotowany przez p.Hannę Kalinowska Radną Rady Miejskiej w Kowalewie Pomorskim. Uroczystości towarzyszyła wystawa prac konkursu literacko-plastycznego Życzenia dla Babci i Dziadka.

Skip to content