We wtorek 31.01.2023 r. Miejska Biblioteka Publiczna w Kowalewie Pomorskim zaprosiła dzieci z Przedszkola Niepublicznego w Kowalewie Pomorskim do magicznego świata Bajki🦊. Dzieci miały możliwość zapoznania się z ofertą biblioteczną i dowiedziały się jak zostać Czytelnikiem Biblioteki oraz zapoznały się z księgozbiorem📙. Temat głośnego czytania spodobał się grupie Kotków, z uwagą wysłuchały ciekawej opowieści Przygody Fenka BIBLIOTEKA zaś książka Henrego Tullet Kolory🙂 wzbudziła dużo emocji. Każdy czasami pragnie przenieść się w świat Bajek, gdzie wszystko jest możliwe. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały do pokolorowania kolorowankę🌞 jako pamiątkę z wizyty w placówce. Na zakończenia dzieci zapozowały do zdjęcia. Dziękujemy za odwiedziny. I miłą niespodziankę Podziękowanie i czekoladki.