Z przyjemnością informujemy, że jak co roku przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kowalewie Pomorskiem zawiązany został Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał Orkiestry  to ważne wydarzenie dla naszej gminy. Jurek Owsiak zaprasza nas do gry w najpiękniejszej orkiestrze świata, która  rusza 10 stycznia  2021 r. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu. Zbieramy dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Chcesz zostać wolontariuszem 29. Finału WOŚP i kwestować z puszką? Zostań członkiem naszego sztabu. W załączniku znajduje się ankieta do pobrania, prosimy o czytelne wypełnienie ankiety i dołączenie zdjęcia wolontariusza. Ankiety wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres email: mgokkowalewo@xl.wp.pl. W związku z ograniczoną liczbą wolontariuszy decyduje kolejność przesłanych ankiet. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16.12.2020 r.

Link do ankiety

Liczymy, że jak co roku dzięki Waszemu udziałowi  nadchodzący finał będzie równie kolorowy i  równie piękny jak w poprzednich latach.

Skip to content