📚 Za nami kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, a jednocześnie ostatnie przed wakacyjną przerwą! ☀️🏖️ 18 czerwca 2026 roku uczestniczki klubu spotkały się, aby porozmawiać o książce 📖 „Kartel” Mariusza Staniszewskiego. Lektura stała się inspiracją do ciekawej wymiany opinii i refleksji 💭, a każda z obecnych pań mogła podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami po jej przeczytaniu.
📚 Jak zwykle nasze rozmowy nie ograniczały się wyłącznie do omawianego tytułu. Dyskusja szybko rozszerzyła się o inne książki, autorów i gatunki literackie 🗣️📖. Nie zabrakło wielu interesujących rekomendacji czytelniczych ⭐, dlatego lista pozycji wartych przeczytania znacznie się wydłużyła 📝. Uczestniczki chętnie wymieniały się swoimi ulubionymi tytułami ❤️📚 oraz zachęcały do sięgnięcia po mniej znane, ale niezwykle wartościowe książki 🌟.
☕🍰 Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Przy kawie i słodkim poczęstunku czas minął wyjątkowo szybko ⏳😊. Była to doskonała okazja nie tylko do rozmów o literaturze 📖, ale także do wspólnego spędzenia czasu i integracji osób, które łączy pasja do czytania 🤝📚.
💐 Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za obecność, aktywny udział w dyskusjach oraz zaangażowanie podczas całego sezonu spotkań. Cieszymy się, że każda rozmowa wnosi nowe spojrzenie na literaturę 👓📚 i staje się źródłem inspiracji do kolejnych czytelniczych odkryć ✨.
🌴☀️ Po wakacyjnej przerwie spotkamy się ponownie we wrześniu. Tym razem sięgniemy po dwie książki: 📖 „Dama ciężkich obyczajów” Marty Obuch oraz 📖 „Ostatni raz” Helgi Flatland. Już dziś zachęcamy do ich przeczytania 🤓📚 i dołączenia do wrześniowej dyskusji! 💬😊
🌟 Do zobaczenia po wakacjach! 🌻📚👋
Skip to content